Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036569/0021

Hermann Schrey *

(Sillian 1893-1978 Graz) Dolomitenlandschaft, signiert unten rechts: H. Schrey, rückseitig am Keilrahmen bezeichnet: Longkofel und Sellagruppe, Öl auf Leinwand, ca. 40 x 50 cm, Rahmen gering beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

06.09.2018 - 16:47

Vyvolávací cena:

Hermann Schrey *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 06.09.2018 - 16:47
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.08. - 06.09.2018