Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-061539/0006

Georges Gerbier *

(1906-1983) Kanal in Venedig, signiert G. Gerbier, Öl auf Leinwand, 50 x 60 cm, ohne Rahmen, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

30.08.2017 - 17:11

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Georges Gerbier *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 30.08.2017 - 17:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.08. - 30.08.2017