Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036591/0010

Zwei Radierungen:

a) Bäuerin mit Kuh, b) Blumenstillleben, jeweils signiert unten rechts, ca. 7,5 x 9 cm bzw. ca. 10 x 8 cm, (einmal Passepartout), verglast, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

06.09.2018 - 16:26

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Zwei Radierungen:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 06.09.2018 - 16:26
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.08. - 06.09.2018