Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-059491/0001

Max Neubauer

(tätig in Wien um 1890-1920) Das alte Burgtheater, signiert M. Neubauer, Aquarell auf Papier, 33 x 45 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

30.08.2017 - 17:11

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Max Neubauer

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 30.08.2017 - 17:11
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.08. - 30.08.2017