Čís. položky 195-036854/0001

C. F. Deininger

C. F. Deininger - Umění, starožitnosti a šperky

(Porzellanmalschule München, Ende 19. Jahrhundert) Miniaturbildnis einer jungen Dame Porzellan, fein gemalte Darstellung, rückseitig bezeichnet C. F. Deininger München, 3 x 2,4 cm, Gebrauchsspuren

richard.krautgartner@dorotheum.at

06.09.2018 - 16:22

Vyvolávací cena:
EUR 55,-

C. F. Deininger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.09.2018 - 16:22
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.08. - 06.09.2018