Brillantsolitär ca. 0,65 ct
Damenring, Gold/Weißgold 585, im Altschliff, RW 58, österr. Amtspunze 1922-1925, 3 g, Stein ausgeschartetøg3
13.09.2018 - 11:16
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Brillantsolitär ca. 0,65 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 13.09.2018 - 11:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.09. - 13.09.2018 |