Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-061359/0006

Rieger um 1900

Kapellenbrücke in Luzern, signiert Rieger, Öl auf Leinwand, 53 x 79 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

30.08.2017 - 17:24

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Rieger um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 30.08.2017 - 17:24
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.08. - 30.08.2017