Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-061463/0001

Domenico Giacinti, 20. Jahrhundert

Partie auf der Piazza Popoli, Rom, signiert, datiert D. Giacinti 1924, Öl auf Leinwand, 47,5 x 62 cm, gerahmt, leicht beschädigt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

30.08.2017 - 17:26

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 30.08.2017 - 17:26
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.08. - 30.08.2017