Diamant Ring
Rotgold 585, ein Altschliffdiamant, ca. 0,35 ct, RW 61, österr. Amtspunze 1872-1922, 4,1 gøx
20.09.2018 - 12:07
- Vyvolávací cena:
Diamant Ring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 20.09.2018 - 12:07 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.09. - 20.09.2018 |