Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-059515/0002

Sandor Teplanszky

(Arad 1886-1944 Budapest) Abendsonne leuchtet ins Atelier, signiert, datiert Teplanszky S. (1)907, Öl auf Leinwand, 55,5 x 60 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

30.08.2017 - 17:27

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Sandor Teplanszky

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 30.08.2017 - 17:27
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.08. - 30.08.2017