Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065444/0001

Leopold Schulz

(Wien 1804-1873) Huldigung der Königin, signiert Leopold Schulz pinxit, Öl auf Leinwand, 46 x 57,5 cm, ohne Rahmen, beschädigt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

07.08.2018 - 11:53

Vyvolávací cena:

Leopold Schulz

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder - Sommerauktion
Datum: 07.08.2018 - 11:53
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online