Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064980/0001

Hermann Molzer *

(Wien 1894-1969) Markttag in Schössburg, signiert Molzer, bezeichnet, Schössburg, Öl auf Leinwand, 57 x 68 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

07.08.2018 - 12:07

Vyvolávací cena:

Hermann Molzer *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder - Sommerauktion
Datum: 07.08.2018 - 12:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online