Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-064567/0000

Doxa Anti Magnetic, Dugena Precision

2 Armbanduhren, Metall, Handaufzug, Ankerwerk, Zentralsekunde, Gehausenr. Doxa 10338A-1, 6222448, Dugena 580286, 8503, Durchmesser ca. 34/35 mm, 56 g, bei Doxa Glas beschädigt, Tragespuren, Service wird empfohlen

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

14.08.2018 - 16:19

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 14.08.2018 - 16:19
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online