Čís. položky 195-035770/0017

Unbekannter Miniaturist, um 1820/30

Unbekannter Miniaturist, um 1820/30 - Umění, starožitnosti a šperky

Zwei Miniaturen: Bildnisse eines Ehepaares, Aquarell/Mischtechnik auf Papier, hochoval je ca. 9 x 6,5 cm, partiell restaurierte Farbfehlstellen, papiergeprägter Rahmen, Passepartout, verglast, gerahmt, diese beschädigt Ruf 200

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

16.08.2018 - 16:44

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 16.08.2018 - 16:44
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 10.08. - 16.08.2018