Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 039-139255/0000

6 Suppen-, 10 Speise-, 2 Dessertteller, 2 Schüsseln, 6 große, 2 kleine Schalen, 1 Kanne, 2+2 Becher,

Gmundner Keramik, grün geflammt, Stempelmarke, 1 Teller bestoßen, berieben, tlw. zerkratzt

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

29.08.2017 - 15:12

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 29.08.2017 - 15:12
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.08. - 29.08.2017