Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020666/0044

Glas, farblos, geschliffener, goldfärbig gmalter und tlw mattierter Blütenranken und Sternchendekor, rechteckige Grundform, Höhe 9,8 cm. Unterseite gemarkt Holzner Karlsbad D 300, Klebezettel Sammlung Skalitzki, Goldrand berieben

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

20.08.2018 - 11:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.08.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 09.08. - 20.08.2018