Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021127/0020

(Anfang 20. Jhdt.) Portrait eines Kindes, Mischtechnik mit Pastell auf Papier, signiert Max Goldfeld 24.12 1901, 38 x 29 cm. Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

20.08.2018 - 11:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.08.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 09.08. - 20.08.2018