Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064310/0001

Österreich um 1900

Gebirgslandschaft, Studie, bezeichnet "Ölstudie A. Schrödl" und "zur freundlichen Erinnerung an Hermann Ringel 1905", Aquarell auf Papier, 29x 43 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

21.08.2018 - 11:44

Vyvolávací cena:

Österreich um 1900

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder - Sommerauktion
Datum: 21.08.2018 - 11:44
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.08. - 21.08.2018