Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-063976/0003

Kramer, um 1900

Alpenblumen im Korb, Siniert M. Kramer, Öl auf Karton, 34 x 42 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

21.08.2018 - 12:06

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Kramer, um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder - Sommerauktion
Datum: 21.08.2018 - 12:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.08. - 21.08.2018