Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023603/0001

Maler Ende 19. Jh.

Wogende See, Öl auf Leinwand, ca. 50 x 70 cm, Krakeleebildung, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.08.2018 - 16:05

Vyvolávací cena:

Maler Ende 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 21.08.2018 - 16:05
Místo konání aukce: Linz