Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-098385/0005

6 Silber Gläseruntersetzer,

rund fassoniert, Dm. 8 cm, Gewicht 195 g, Meisterzeichen, Pester Dianakopfpunze ab 1872,(HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

22.08.2018 - 16:48

Vyvolávací cena:

6 Silber Gläseruntersetzer,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten - Sommerauktion
Datum: 22.08.2018 - 16:48
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.08. - 22.08.2018