Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035269/0042

Hans Menzel

(Wien 1903-1990 Salzburg) Toscana-Landschaft, signiert und datiert unten rechts: Menzel (19)66, Aquarell auf Papier, ca. 27,5 x 35 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

23.08.2018 - 16:15

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Hans Menzel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 23.08.2018 - 16:15
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.08. - 23.08.2018