Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033336/0005

Hans Massmann *

(Bukarest 1887-1973 Wien) Frühsommerliche Alpenlandschaft, signiert unten rechts: Hans Massmann, Öl auf Karton, ca. 70 x 102 cm, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

23.08.2018 - 16:27

Vyvolávací cena:

Hans Massmann *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 23.08.2018 - 16:27
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.08. - 23.08.2018