Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033958/0017

Ludwig von Senger

Ludwig von Senger - Umění, starožitnosti a šperky

(Waldsassen 1873-1937 München) Vorfrühling in bayerischer Landschaft mit Dorfkirche, signiert unten links: L. v. Senger, Öl auf Leinwand, ca. 75 x 100 cm, Farbfehlstellen, löchrig, gerahmt Ruf 500

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

23.08.2018 - 16:32

Vyvolávací cena:

Ludwig von Senger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 23.08.2018 - 16:32
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.08. - 23.08.2018