Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036803/0004

Tänzerin, Entwurf Stefan Dakon, Ausführung Keramos, Wien

Keramik, farbig staffiert, Modellnummer 2122, Stempelmarke, Höhe 31 cm, Gebrauchsspuren

Expert: Gerhard Gafko

23.08.2018 - 16:35

Vyvolávací cena:

Expert: Gerhard Gafko

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 23.08.2018 - 16:35
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.08. - 23.08.2018