Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-045356/0009 +

Diamant Smaragdring

Weißgold 750, tlw. vergoldet, Brillanten u. Diamanten im Triangelschliff zus. ca. 1,40 ct Smaragd ca. 1,85 ct, 14,8 g, RW 56øx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

23.08.2018 - 16:18

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Diamant Smaragdring

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 23.08.2018 - 16:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.08. - 22.08.2018