Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035300/0021

Unbekannt

(wohl Deutsch, 19. Jahrhundert) wohl Kloster Säben über Klausen, Öl auf Leinwand, ca. 39 x 50,5 cm, Krakelee, Retuschen, vergoldeter Rahmen minimal beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

30.08.2018 - 16:52

Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 30.08.2018 - 16:52
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.08. - 30.08.2018