Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036591/0003

Adolf Frohner *

(Groß Inzersdorf 1934-2007) Schwangere und Mann mit Kinderwagen, signiert unten rechts: Frohner, Aquatinta-Radierung, Auflage Nr. 79/99, ca. 39,5 x 34,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

30.08.2018 - 16:49

Vyvolávací cena:

Adolf Frohner *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 30.08.2018 - 16:49
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.08. - 30.08.2018