Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035439/0057

Franz Moro *

(St. Jakob 1875-1961 Wien) Gehöft am Bach, signiert unten rechts: F. Moro, Aquarell auf Papier, ca. 22 x 29 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

30.08.2018 - 16:46

Vyvolávací cena:

Franz Moro *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 30.08.2018 - 16:46
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.08. - 30.08.2018