Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036435/0005

Lois Huber *

(1923-2007) Südländisches Dorf mit Boote am Kai, bezeichnet und datiert unten rechts: Evenhausen (19)60, rückseitig signiert, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 85 x 64 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

30.08.2018 - 16:36

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Lois Huber *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 30.08.2018 - 16:36
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.08. - 30.08.2018