Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036634/0024

Franz Demel *

(Wien 1878-1947) Gebirgssee (Gosausee?), signiert unten rechts: F. Demel, Öl auf Karton, ca. 20 x 30 cm, gerahmt

30.08.2018 - 16:24

Vyvolávací cena:

Franz Demel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 30.08.2018 - 16:24
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.08. - 30.08.2018