Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-045423/0008

Altschliffdiamant Brosche zus. ca. 0,40 ct

Gold Platin kombiniert, Altschliffbrillant ca. 0,30 ct Diamantrauten zus. ca. 0,10 ct,österr. Einfuhrpunze 1902-19223,8 gøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

30.08.2018 - 16:34

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 30.08.2018 - 16:34
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.08. - 29.08.2018