Čís. položky 301-421749/0002

Diamantstabbrosche

Diamantstabbrosche - Klenoty

Gold ca. 585, zwei Altschliffbrillanten und Diamanten im Rautenschliff zus. ca. 0,20 ct ein Opal, Kulturperlen, 6,5 g øg7

30.08.2018 - 16:42

Vyvolávací cena:

Diamantstabbrosche

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 30.08.2018 - 16:42
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.08. - 29.08.2018