Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-045499/0001

Altschliffdiamant Ring zus. ca. 2,60 ct

Platin 950, Arbeit erstes Drittel 20 Jh., 4,8 g, RW 53 øx

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

06.09.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 5.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 06.09.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.08. - 05.09.2018