Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-045478/0001 +

Lot aus losen Diamanten zus. ca.0,99 ct H-J, vsi-p2

2 Altschliffbrillanten, 2 Diamanten im Baguetteschliff, in Plastikboxøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

14.09.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 435,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Exkluzivní diamanty a drahokamy
Datum: 14.09.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.08. - 13.09.2018