Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 284

Tichý Miroslav (Nětčice u Kyjova 1926 - 2011 Kyjov)

Bez názvu, nesignováno, černobílá fotografie, 11 x 15,5 cm, poškozeno (Šm)

22.09.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 9.000,-
Odhadní cena:
CZK 9.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Datum: 22.09.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1
Prohlídka: 03.09. - 22.09.2018