Čís. položky 255

Kulhánek Oldřich (Praha 1940 - 2013 Praha)

Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou Oldřich Kulhánek 1973, vlevo doel číslováno tužkou 12/200, kombinovaná grafická technika/papír, 33 x 23,5 cm, pasparta, sklo (Šm)

22.09.2018 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 6.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 22.09.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1
Prohlídka: 03.09. - 22.09.2018