Kulhánek Oldřich (Praha 1940 - 2013 Praha)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou Oldřich Kulhánek 1973, vlevo doel číslováno tužkou 12/200, kombinovaná grafická technika/papír, 33 x 23,5 cm, pasparta, sklo (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |