Kopecký Bohdan (Litomyšl 1928 - 2010 Litomyšl)
Konvolut 4 listů; Tatry, signováno a popsáno vpravo dole B. Kopecký - Tatry, kombinovaná technika/papír, 18 x 28 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo; Krajina, signováno a datováno vpravo dole B. Kopecký 1983, tuš/papír, 18,5 x 28 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo; Bez názvu, signováno vpravo dole tužkou B. Kopecký, vlevo dole číslováno tužkou 14/30, linoryt/papír, 19 x 16,5 cm, pasparta, sklo; Bez názvu, signováno vpravo dole tužkou B. Kopecký, vlevo dole nečitelně popsáno tužkou, linoryt/papír, 27,5 x 17,5 cm, pasparta, sklo (Šm)
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |