Čís. položky 240

Konvolut 5 listů

Konvolut 5 listů; Singer Julius (Bílsko 1881), Hlava muže, signovno vpravo dole Singer, vlevo dole datováno 1912, pastel/papír, 29,5 x 22 cm; Boettinger Hugo (Plzeň 1880 - 1939 Praha), Hlava dívky, monogramováno a datováno vpravo dole Dr. D. 1932, tuš/papír, 30 x 21 cm; Šimon Tavík František (Železnice 1877 - 1942 Praha), Zlatá ulička, signováno vpravo dole tužkou T. F. Šimon, lept/papír, 16 x 17,5 cm; Rekonvalescentka, signováno vpravo dole tužkou T. F. Šimon, vlevo dole značeno autorským razítkem, barevná akvatinta/papír, 14,5 x 13,5 cm; Švabinský Max (Kroměříž 1873 - 1962 Praha), Plakát k výstavě, signováno vpravo dole tužkou M. Švabinský, barevná litografie/papír, 12 x 9 cm (Šm)

22.09.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 3.000,-
Odhadní cena:
CZK 6.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-

Konvolut 5 listů

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 22.09.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1
Prohlídka: 03.09. - 22.09.2018