Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 225

Šimon Tavík František (Železnice 1877 - 1942 Praha)

Place de l'Étoile za deště, signováno vpravo dole tužkou T. F. Šimon, vlevo dole značeno autorským razítkem a číslováno tužkou 182, barevný lept/papír fixovaný na kartonu, 25,5 x 31 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

22.09.2018 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 10.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Datum: 22.09.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1
Prohlídka: 03.09. - 22.09.2018