Šimon Tavík František (Železnice 1877 - 1942 Praha)
Place de l'Étoile za deště, signováno vpravo dole tužkou T. F. Šimon, vlevo dole značeno autorským razítkem a číslováno tužkou 182, barevný lept/papír fixovaný na kartonu, 25,5 x 31 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |