Kupka František (Opočno 1871 – 1957 Puteaux)
List z Písně písní, signováno ve štočku vpravo dole Kupka, barevný dřevoryt/papír, 22,5 x 23,5 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |