Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 224

Kupka František (Opočno 1871 – 1957 Puteaux)

List z Písně písní, signováno ve štočku vpravo dole Kupka, barevný dřevoryt/papír, 22,5 x 23,5 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

22.09.2018 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 4.500,-
Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Datum: 22.09.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1
Prohlídka: 03.09. - 22.09.2018