Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 205

Bouda Cyril (Praha 1901 - 1984 Praha)

Tři grafické listy; Mácha na Bradlci, signováno vpravo dole tužkou C. Bouda, vlevo dole číslováno tužkou 17/20, litografie/papír, 23 x 16 cm; Bukový les, signováno a datováno vpravo dole Cyril Bouda 1927, lept/papír, 24 x 16 cm; Schodiště na Montmartre, signováno vpravo dole tužkou Cyril Bouda, vlevo dole číwslováno tužkou 76, suchá jehla/papír, 20 x 26 cm (Šm)

22.09.2018 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 4.500,-
Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Datum: 22.09.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1
Prohlídka: 03.09. - 22.09.2018