Čís. položky 199

Šimon Tavík František (Železnice 1877 - 1942 Praha)

Fiesole ve Florencii večer, signováno vpravo dole tužkou T. F. Šimon, vlevo dole značeno autorským razítkem, 28,5 x 24,5 cm, lehce poškozeno (Šm)

22.09.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
Odhadní cena:
CZK 4.500,-
Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 22.09.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1
Prohlídka: 03.09. - 22.09.2018