Šimůnek Karel (Beroun 1869 - 1942 Praha)
Dívky u vody - párové kresby; obě signovány a datovány tužkou K. Šimůnek 1922, tužka a akvarel/papír, ovál 36 x 26 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |