Český malíř 1. třetiny 20. století
Rajky, monogramováno vpravo nahoře EŠ, kombinovaná technika/papír fixovaný na kartonu, 27 x 30,5 cm, sklo, lehce poškozená malba a lehce poškozený rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |