Čís. položky 138

Načeradský Jiří (Sedlec 1939 - 2014 Praha)

Bez názvu, na obou stranách signováno a datováno vpravo dole Načeradský 82, oboustranná malba olej/dřevo, 29 x 37 cm (Šm)

22.09.2018 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 45.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 22.09.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1
Prohlídka: 03.09. - 22.09.2018