Načeradský Jiří (Sedlec 1939 - 2014 Praha)
Bez názvu, na obou stranách signováno a datováno vpravo dole Načeradský 82, oboustranná malba olej/dřevo, 29 x 37 cm (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |