Načeradský Jiří (Sedlec 1939 - 2014 Praha)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole Načeradský 87, olej/plátno, 135 x 135 cm (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 70.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |