Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 105

Kotvald Ferdinand (Vyškov 1898 - 1980 Praha)

Kytice, signováno vpravo dole F. Kotvald, olejová tempera/plátno, 34 x 24,5 cm, rám (Šm)

22.09.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
Odhadní cena:
CZK 15.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Datum: 22.09.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1
Prohlídka: 03.09. - 22.09.2018