Čís. položky 98

Istler Josef (Praha 1909 - 2000 Praha)

Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole Istler 72, olej/karton, 33,5 x 24 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)

22.09.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 20.000,-
Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Datum: 22.09.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1
Prohlídka: 03.09. - 22.09.2018