Suchý Lubor (Pečky 1900 - 1959)
Noční město, signováno a datováno vpravo dole Suchý 43, olej/překližka, 26 x 47 cm, lehce poškozený rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |